Školení a zasedání

Chcete poděkovat svým obchodním partnerům za spolupráci na partnerském dni, pořádáte workshop, školení nebo konferenci? Základním bodem úspěchu je bezchybný catering, který nabídne účastníkům osvěžení a odpočinek při šálku kávy, dezertů a lehkých pokrmů. Nepodceňujte catering! Hladový účastník nebude o akci nikdy povídat pozitivně

Coffe break Neboli pauza na kávu při seminářích, školeních, prezentacích a přednáškách. Vypl. Coffe break je nejčastěji tvořen ze studených a teplých nápojů vhodně doplněný lehkým občerstvením ? sladkým pečivem, kanapkami, sendviči, ovocem. Složení Coffe breaku závisí na délce semináře a počtu jednotlivých přestávek.

Raut - skvělá volba pro firemní akci
Je nejrozšířenější a nejvhodnější forma občerstvení při firemních akcích a jiných společenských událostech. Výhodou rautu je možnost výběru jídel a nápojů dle chuti každého hosta. Úvod rautu tvoří většinou Welcome drink, podáván při příchodu hostů. Jídla jsou naaranžována v bohaté skladbě na rautových stolech, nápoje jsou umístěny odděleně na nápojových stolech, na odkládání jsou použity koktejlové stolky. Toto složení umožňuje volné procházení, konverzaci a seznamování hostů. Skladba pokrmů a nápojů je odvislá na charakteru a času akce.

Zajistíme vše potřebné pro konání firemních školení, zasedání či prezentací
flipcharty, informační a moderační tabule, výpočetní techniku ...
Sály jsou vybaveny audiovideo technikou a jsou ozvučeny. K dispozici máte profesionální kameru. Samozřejmostí je připojení k Internetu.

Kapacita sálů: 240 osob / Kapacita přisáli: 50 osob

Jak to u nás vypadá?

Nahlédněte do našich prostor, kde je vždy čisto a vše připraveno pro skvělý zažitek Vás i Vašich ratolestí z naší kuchyně i moderního prostředí.

Další fotografie najdete v Archivu akcí

Kde nás najdete?
Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.