Catering a rauty

Mimo naší restaurace a pizzerie můžete využít salónek, dva velké sály a v létě zahrádku.

Jsme připraveni vám splnit i ty nejtajnější chuťové požadavky. Samozřejmostí je slavnostní výzdoba stolů. V letních měsících je otevřená zahrada, kde probíhá grilování steaků, selat a specialit.

Jsme schopni zajistit kompletní servis, včetně zábavního programu. Naše rautové speciality nenechají nikoho chladným, každý bude odcházet spokojeně a o vaší akci se bude ještě dlouho mluvit. Zajistíme Vám profesionálního kameramana a fotografa. Sleva až 30%.

Zajístíme catering i na Vaší domací párty či oslavu! Zavolejte!

-----------------------------

Raut - skvělá volba pro firemní akci

welcome drink

lehký osvěžující oběd

coffee break

večerní raut s programem

Chcete poděkovat svým obchodním partnerům za spolupráci na partnerském dni, pořádáte workshop, školení nebo konferenci? Základním bodem úspěchu je bezchybný catering, který nabídne účastníkům osvěžení a odpočinek při šálku kávy, dezertů a lehkých pokrmů. Nepodceňujte catering! Hladový účastník nebude o akci nikdy povídat pozitivně

Jak to u nás vypadá?

Nahlédněte do našich prostor, kde je vždy čisto a vše připraveno pro skvělý zažitek Vás i Vašich ratolestí z naší kuchyně i moderního prostředí.

Další fotografie najdete v Archivu akcí

Kde nás najdete?
Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.